Szerviz munkafelvevő

Szerviz Munkafelvevő CarNet Auto-Fort

Munkakör

Jelenleg a CarNet Auto-Fort IX. kerületi Ford márkaszervizébe keresünk SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ munkatársat.

FELADAT

  • Munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés
  • kezelése; árajánlatok készítése;
  • a szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés;
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • biztosítási és garanciális ügyintézés;
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség, preferáltan műszaki, illetve autóipari területről;
  • Ford munkafelvevőként szerzett tapasztalat előny jelent;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Főállású alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes bejelentett jövedelem;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér (CarNet cégcsoport);
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Modern, igényes műhely és irodakörnyezet;
  • Családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1097 Budapest, Könyves K. krt. 3.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a bérigény és a pozíció megjelölésével
az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - SZERVIZ TANÁCSADÓ/MUNKAFELVEVŐ - CARNET AUTO-FORT

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
4 - 8 =