Szerviz munkafelvevő

Szerviz tanácsadó/Munkafelvevő CarNet Autóház

Munkakör

Jelenleg a CarNet Autóház budaörsi telephelyére keresünk SZERVIZ TANÁCSADÓ/MUNKAFELVEVŐ munkatársat.

FELADAT

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés kezelése, árajánlatok készítése;
  • a szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés;
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • garanciális ügyintézés;
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése;
  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása;
  • szerviz előjegyzés tervezése, követése;
  • árajánlatok készítése, számlázás.

ELVÁRÁSOK

  • középfokú végzettség, preferáltan műszaki, illetve autóipari területről;
  • munkafelvevőként szerzett tapasztalat előny jelent;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • csapatszellem;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású alkalmazotti jogviszony;
  • versenyképes bejelentett jövedelem;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér (CarNet cégcsoport);
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • modern, igényes műhely és irodakörnyezet;
  • családias hangulat;
  • kiszámítható munkaidőd lesz kizárólag hétköznapokon;
  • dolgozói kedvezmények;
  • céges telefon;
  • munkaruha.

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
CarNet Autóház - 2040 Budaörs, Kinizsi utca 28.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével és a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - Szerviz tanácsadó/Munkafelvevő - CarNet Autóház

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
12 - 13 =