Recepciós

Recepciós és ügyfélszolgálati asszisztens CarNet Autóház

Munkakör

Jelenleg budaörsi autószalonunkba keresünk RECEPCIÓS és ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS munkatársat.

FELADAT

• Recepció napi operatív működéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
• Irodai adminisztrációs feladatok (szerződések előkészítése, árlisták stb.)
• A márkakereskedésbe érkező ügyfelek köszöntése, fogadása;
• Beérkező telefonhívások kezelése, bejövő és kimenő posta iktatása,
• Egyéb aktuális teendők.

ELVÁRÁSOK

• Nyitott, vidám, munkájában proaktív személyiség, reprezentatív megjelenés;
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
• Idegen nyelv (angol) ismerete előny.
• Minimum középfokú végzettség
• Precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs képesség

AMIT KÍNÁLUNK

• Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony
• Kulturált, modern munkakörnyezet
• Teljes vagy részmunkaidős alkalmazotti jogviszony;
• Fejlődési, előrelépési lehetőség;
• Stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér (CarNet cégcsoport);
• Családias hangulat.

Egyéb

ELŐNYT JELENT
Márkaszervizben vagy autós területen szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE
CarNet Autóház - 2040 Budaörs, Kinizsi utca 28.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a megpályázott pozíció és a bérigény megjelölésével az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - RECEPCIÓS ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS - CarNet Autóház

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
8 + 13 =