Karosszérialakatos

Karosszérialakatos CarNet Autó-Forrás

Munkakör

Jelenleg a CarNet Autó-Forrás Kft. veszprémi telephelyére keresünk Karosszérialakatos munkatársat.

FELADAT

  • Karosszéria elemek bontása, összeépítése, felszerelése
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken
  • Extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése a járművekre
  • Együttműködés a fényező műhellyel

ELVÁRÁSOK

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • sérült járművek karosszéria javításában szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség;
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • jól követhető, kiszámítható, teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér;
  • jól felszerelt, modern műhely;
  • szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
CarNet Autó-Forrás
8200 Veszprém, Észak-keleti útgyűrű 8.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással és a bérigény megjelölésével az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - Karosszérialakatos - CarNet Autó-Forrás - Veszprém

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
2 + 12 =