Alkatrész Raktáros

Raktáros CarNet Triplex

Munkakör

Jelenleg a Carnet Triplex IX. kerületi Renault márkaszervizébe keresünk munkatársat.

FELADAT

  • Autóalkatrészek kiadása a műhely, valamint az ügyfelek számára;
  • A beérkező szállítmányok átvétele, kibontása, betárolása;
  • Kézi alkatrész- és anyagmozgatás;
  • Garanciális alkatrészek kezelése;
  • Raktári adminisztráció, raktári rend fenntartása, leltározás.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség (logisztikai előny);
  • Raktározási gyakorlat (alkatrész raktárosi tapasztalat előnyt jelent!);
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Számítógépkezelői ismeret;
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • Teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,
  • Cafeteria, és bejárási támogatás;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Szakmai támogatás, továbbképzés;
  • Családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1097 Budapest, Fék u. 2-4.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
13 + 1 =