Szerviz munkafelvevő

Szerviz (karosszéria) munkafelvevő CarNet M5

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport Toyota márkakereskedésébe keresünk munkatársat.

FELADAT

  • szervizkezelő program és a hozzátartozó előjegyzés kezelése, műhely kapacitás szervezése

  • szervizbe érkező járművek munkafelvétele, és a gépjárművek javításához kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása

  • műhelyben dolgozó lakatosok és fényezők megfelelő munka ellátottságának szervezése

  • árajánlatok készítése

  • biztosítási kárügyintézés teljes körű lebonyolítása

  • AUDATEX (audatnet) program ismerete, használata

  • az ügyfelek megfelelő tájékoztatása a javítási folyamat során

  • elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, számlázása, gépkocsi átadása

ELVÁRÁSOK

  • karosszéria munkafelvevői körben szerzett gyakorlat, releváns tudás, szakmai tapasztalat

  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság

  • tisztességes és lelkiismeretes ügyfélkezelés

  • „B” kategóriás vezetői engedély

  • középfokú szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

  • Emberi és szakmai megbecsülés

  • Prémium színvonalú, igényes munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Humánus, támogató, együttműködő vezetőség

  • Kiszámítható munkaidő: hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1097 Budapest, Gyáli út 42.

Amennyiben fontos számodra az igényes munkakörnyezet, büszke vagy arra, hogy munkáddal magas minőségben értéket állítasz elő és vallod, hogy a bizalmat egyszer lehet elnyerni, akkor várjuk fényképes önéletrajzot tartalmazó jelentkezésed.

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
14 + 17 =