Autószerelő

Autószerelő és autóvillamossági szerelő CarNet For-Top

Munkakör

Autószerelő és autóvillamossági szerelő munkatársat keresünk
a CarNet For-Top Kft. hivatalos Ford Márkakereskedés győri autószervizébe.

FELADAT

  • Gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • Gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
  • Jármű-diagnosztika

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Egyéb

ELŐNY
Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
Autóvillamossági szerelői képzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
9028 Győr, Kismegyeri út 2.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - AUTÓSZERELŐ ÉS AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ - CARNET FOR-TOP

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
12 - 12 =