Ügyfél referens

Ügyfél referens/Kiemelt Ügyfél kapcsolattartó CarNet Riegler

Munkakör

Jelenleg a CarNet Riegler győri márkakereskedésébe keresünk munkatársat.

FELADAT

Gépjármű kereskedelem és -szerviz területen, a régió meghatározó szereplőjeként keresünk újonnan kialakítandó pozícióra kollégát.

  • Meglévő kereskedelmi és szervizes Ügyfelekkel való kapcsolattartás, Ügyfél elégedettség felmérése és annak javítása
  • Beérkező új érdeklődések magas szintű kezelése
  • gépjármű kereskedelemmel összefüggő csatolt szolgáltatások értékesítése (biztosítás, finanszírozás)
  • Szerviz munkák és azzal kapcsolatos szolgáltatások értékesítése

ELVÁRÁSOK

  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív hozzáállás
  • Microsoft Office alapismeretek
  • Erős kommunikációs készség
  • "Csapatjátékos"

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport),
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet (autószalon),
  • Családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY
Márkakereskedésben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
CarNet RIEGLER - 9027 Győr, Pesti út 1.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással és a bérigény megadásával az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - Ügyfél referens / Kiemelt ügyfél kapcsolattartó - CarNet RIEGLER

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
6 - 19 =