Gépjármű értékesítő

Új Gépjármű Értékesítő CarNet M5 Tatabánya

Munkakör

Jelenleg tatabányai munkavégzéssel a Toyota CarNet M5 márkakereskedésünkbe keresünk új gépjármű értékesítő munkatársat.

FELADAT

  • Az új személy és kishaszonjárművek ügyfeleknek történő bemutatása, az igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása, értékesítése;
  • Adásvétel lebonyolítása, értékesítési dokumentáció elkészítése;
  • Az értékesítési folyamatot támogató kollégákkal való együttműködés;
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel;
  • Új ügyfelek akvirálása;
  • Hirdetések kezelése, a járművek fotózása, videózása, a hirdetések online felületekre való feltöltése és azok folyamatos karbantartása.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség;
  • Gépjármű értékesítési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás, "kereskedői véna";
  • „B” kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Főállású alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes bejelentett jövedelem;
  • Cégautó használat;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér;
  • Modern, igényes környezet;
  • Családias hangulat;
  • Szakmai továbbképzés.

Egyéb

ELŐNY
Márkakereskedésben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
2800 Tatabánya, Alkotmány utca 2/b

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.

Jelentkezés - Új Gépjármű Értékesítő - CarNet M5 Tatabánya

Drag and drop files here or Browse
Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.
20 - 3 =