Recepciós / szerviz asszisztens

Recepciós / szerviz asszisztens REF. 138

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport III., IV., IX., XI., XVII., XXI. kerületi, budakalászi és budaörsi márkaszervizeibe keresünk munkatársakat.

FELADAT

  • Márkakereskedésbe beérkező ügyfelek köszöntése, telefonok, emailek fogadása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon, emailen
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kimutatások, adatösszesítések elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Pozitív és ügyfélorientált személyiség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Gyors tanulási képesség
  • Csapatszellem

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Bejárási támogatás;
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Modern, igényes munkakörnyezet;
  • Családias hangulat.

Egyéb

MUNKAVÉGZÉS HELYE

III. / IV. / IX. / XI. / XVII. / XXI. kerület, illetve Budakalász vagy Budaörs

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.
carnet-altal-kepviselt-markak

Jelentkezés - Recepciós / szerviz asszisztens REF. 138

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!