Könyvelő

Könyvelő REF. 122

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport IV. kerületi márkaszervizébe keresünk munkatársat KÖNYVELŐ munkakörbe.

FELADAT

  • Bejövő számlák kontírozása, könyvelése, utaltatása;
  • Vevő-, szállítói folyószámla rendezése;
  • Bankszámlakivonatok könyvelése;
  • Havi és éves adóbevallások készítése;
  • Tárgyi eszközök könyvelési feladatainak ellátása, aktiválás, értékelés, értékcsökkenés, értékvesztés, kivezetés;
  • Értékcsökkenés tervezésben való részvétel;
  • Készletek könyvelése;
  • Leltározási és leltárkészítési tevékenységben való részvétel, leltárfelvétel, leltárkiértékelés, jóváhagyott leltáreredmények könyvelése;
  • Részvétel a havi és éves beszámoló készítésben;
  • NAV, és egyéb ellenőrzésekhez adatszolgáltatás.

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú szakirányú végzettség (mérlegképes végzettség előny!);
  • legalább 1-2 éves könyvelői tapasztalat;
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • analitikus szemléletmód.

AMIT KÍNÁLUNK

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • vonzó kereseti lehetőség;
  • stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • jól felszerelt, modern irodakörnyezet;
  • családias hangulat.

EGYÉB

ELŐNY

A pályázatban kérjük megjelölni a bérigényt.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
IV. kerület

carnet-altal-kepviselt-markak

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!