Kereskedelmi, értékesítési igazgató

Kereskedelmi, értékesítési igazgató REF. 139

Munkakör

A For-Top Kft., Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergomi megye hivatalos Ford és Peugeot Márkakereskedése, pályázatot hirdet kereskedelmi, értékesítési igazgató pozíció betöltésére.

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 5 éves, vezetőként szerzett releváns tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Marketing tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
  • Kiemelkedő vezetői adottságok és motiváló képesség
  • Kiváló prezentációs és tárgyalóképesség
  • Felelősségteljes munkavégzés, önálló döntési jogkörrel
  • Analitikus gondolkodás és stratégiai szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Profitorientált szemlélet
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Szoros együttműködés a cég többi részlegével

AMIT KÍNÁLUNK

  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr

carnet-altal-kepviselt-markak

Jelentkezés - Kereskedelmi, értékesítési igazgató REF. 139

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!