Karosszéria munkafelvevő

Karosszéria munkafelvevő REF. 137

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport III., IV., IX., XI., XVII., XXI. kerületi, BUDAKALÁSZI és BUDAÖRSI márkaszervizeibe keresünk munkatársakat.

FELADAT

  • A karosszéria műhely szolgáltatásainak biztosítása;
  • Kárfelvétel, Audatex készítése;
  • Szoros együttműködés a biztosítási ügyintézővel, kárszakértővel;
  • Árajánlatok készítése, számlázás;
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélszerzés és megtartás;
  • Karosszéria lakatosok munkaelosztása, munkaszervezés;
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése;
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése.

ELVÁRÁSOK

  • azonos munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • minimum középfokú végzettség;
  • Audatex ismerete;
  • ügyfél centrikus szemléletmód;
  • megbízható, önálló munkavégzés;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljesmunkaidős, alkalmazotti jogviszony;
  • Vonzó kereseti lehetőség;
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Hosszútávú, biztos, családbarát munkahely;
  • Családias hangulat.

Egyéb

MUNKAVÉGZÉS HELYE

III. / IV. / IX. / XI. / XVII. / XXI. kerület, illetve Budakalász vagy Budaörs

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.
carnet-altal-kepviselt-markak

Jelentkezés - Karosszéria munkafelvevő REF. 137

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!