Karosszéria lakatos

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport III., IV., IX., XI., XVII., XXI. kerületi, budakalászi és budaörsi márkaszervizeibe keresünk munkatársakat.

FELADAT

  • Sérült gépjárművek karosszéria javítása;
  • Karosszéria elemek bontása, összeépítése és felszerelése;
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése;
  • Együttműködés a fényezőműhellyel;
  • Munkaterület és a szerszámok tisztántartása, karbantartása.

ELVÁRÁSOK

  • Karosszéria lakatos végzettség;
  • Tapasztalat a sérült autók javításában;
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljesmunkaidős, alkalmazotti jogviszony;
  • Vonzó kereseti lehetőség;
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér a cégcsoport háttérből adódóan;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Hosszútávú, biztos, családbarát munkahely.

Egyéb

MUNKAVÉGZÉS HELYE

III. / IV. / IX. / XI. / XVII. / XXI. kerület, illetve Budakalász vagy Budaörs

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.
carnet-altal-kepviselt-markak

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!

Hozzájárulásomat adom, hogy az álláspályázattal összefüggésben az általam beküldött adatokat a pályázat kiírója kezelje. Kérjük válassza ki a lenyíló menüben a 6 hétig tartó adatkezelést ha csupán erre a pályázatra járul hozzá adatai kezeléséhez, és az 5 évig tartó adatkezelést, ha a későbbi álláspályázatainkkal kapcsolatban is kereshetjük. Hozzájárulását természetesen a későbbiekben bármikor visszavonhatja, adatait ekkor töröljük.

Ide kattintva tudja elolvasni és letölteni az adatvédelmi tájékoztatónkat.

Elérhetőségeink

CarNet Invest Zrt.

carnet-logo

1097 Budapest, Könyves K. krt.3.

  • Email: iroda[kukac]carnet.hu
  • Telefon: +36 1 801 5701