Autószerelő

Autószerelő REF. 125

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport III., IV., IX., XI., XVII., XXI. kerületi, budakalászi és budaörsi márkaszervizeibe keresünk munkatársakat.

FELADAT

  • a szervizbe érkező gépjárművek átvizsgálása és javítása;
  • a gyári szerelési előírások betartása;
  • a gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése, állapotfelmérése, felülvizsgálata;
  • a felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása.

ELVÁRÁSOK

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség;
  • autószerelési gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség;
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • vonzó kereseti lehetőség;
  • bejárási támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • jól felszerelt, modern műhely;
  • szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY
Márkaszervizben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
III. / IV. / IX. / XI. / XVII. / XXI. kerület, illetve Budakalász vagy Budaörs

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.
carnet-altal-kepviselt-markak

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!