Alkatrész Raktáros

Alkatrész raktáros REF. 136

Munkakör

Jelenleg a cégcsoport III., IV., IX., XI., XVII., XXI. kerületi, BUDAKALÁSZI és BUDAÖRSI márkaszervizeibe keresünk munkatársakat

FELADAT

  • Autóalkatrészek kiadása a műhely, valamint az ügyfelek számára;
  • A beérkező szállítmányok átvétele, kibontása, betárolása;
  • Kézi alkatrész- és anyagmozgatás;
  • Garanciális alkatrészek kezelése;
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása;
  • Leltározás.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség;
  • Raktározási folyamatok ismerete;
  • Számítógépkezelői ismeret;
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Vonzó kereseti lehetőség;
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet;
  • Családias hangulat.

Egyéb

ELŐNY

Raktározás, anyagmozgatás területén szerzett tapasztalat;
Márkaszervizben szerzett autóalkatrész raktárosi tapasztalat.

A kísérőlevélbe kérjük megjelölni a bérigényt, illetve hogy melyik telephelyeink jöhetnek szóba a munkavégzés helyeként.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

III. / IV. / IX. / XI. / XVII. / XXI. kerület, illetve Budakalász vagy Budaörs

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az alábbi űrlap kitöltésével.
carnet-altal-kepviselt-markak

a *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező!